system-s-8000-iq6 kameru S 8000 IQ sistēma, kuras būvdziļums ir 74 mm, atbilst visām mūsdienu logu tehnoloģiskajām prasībām. Ļoti labas siltumizolācijas īpašības:

Gealan 8000 IQ profila siltumvadītspējas koeficients ir

Uf=1.2W/m2K~1.318 W/m2K (ar 1.5 mm armatūru)

Sistēmas GEALAN S 8000 IQ 6 kameru profilam ir pievienotas divas papildu siltumizolācijas kameras, kas uzlabo siltuma vadītspējas pretestības koeficientu apmēram par 0,1-0,2 Vt/m2K.

Šajā profilu sistēmā ir ispējams uzstādīt divu dažādu biezumu stikla paketes: Standarta divkāršo – 24mm (Ug=1.1W/m2K) un paaugstinātas siltumnoturības trīskāršo stikla paketi – 44mm (Ug=0.6W/m2K)

Vērtnes inerces moments ar tērauda stiegrojumu sastāda 2,64-5,51 cm. S 8000 IQ sistēma ir unikāla logu sistēma, kuru var izmantot praktiski visās logu un durvju konstrukcijās.

s8000iq ar 2k4

Profilu sistēma “Gealan” tiek aprīkota ar Vācu ražotājfirmas  “Siegenia-Aubi” furnitūru, kas nodrošina loga atvēršanos visos iespējamajos veidos. Logus ir iespējams aprīkot arī ar pretuzlaušanas furnitūru ko piedāva “Siegenia-Aubi”.  Šī furnitūra nodrošina nevainojamu darbību logiem uz ilgu laiku. Pavisam no S 8000 IQ  sistēmas profila var izgatavot aptuveni 40 dažādus logu un durvju konstrukciju tipus, gan standarta, gan nestandarta formas, tai skaitā sanācijas un restaurācijas darbiem vēsturiskās ēkās.

( Ug , Uf ,  U , apzīmējumi apraksta siltumvadītspēju. Zemākais lielums nozīmē zemāku vadītspēju, tātad augstāku izolācijas līmeni. Ug apzīmē stikla siltuma vadītājspēju, Uf profilu siltumvadītspēju, bet Uw loga siltumvadītspēju)

Priekšrocības :
• Lieliskas siltumizolācijas īpašības pateicoties 6-kameru konstrukcijai
• Ļoti laba statiskā izturība pateicoties tērauda armatūrai vērtnēs un rāmī
• plaša krāsu palete
• klasiskas kontūras ar noapaļotām malām
• Viegla apkope, pateicoties gludajai virsmai