PVC logu sistēma Corona CT 70. Pati populārākā un atpazīstamākā profilu sistēma, ko piedavā ražotājs SCHUCO.

Profila būvdziļums 70 mm. 5- kameru profilam piemīt lieliski siltumizolācijas raksturojumi.

Atkarībā no profila un stiklapaketes kombinacijas siltuma vadīšanas koeficients Uw  būs apmēram 1,3 W/m2k

Trīs profila veidi: Cava, Rondo un Classic ar dažadu konfigurāciju ir raksturīgākās īpatnības Corona CT 70 sistēmā.

Šiem logiem tiek uzstādītas divu dažādu biezumu stikla paketes:

Standarta 24mm (Ug=1.1W/m2k) pildītas ar argonu un trīskāršās 36mm (Ug=0.7W/m2k)  

Sistēmas iekļaušana kopējā krāsu koncepcijā Corona dot iespēju izvēlēties vienu no vairāk nekā 20 noformējuma variantiem.

Iespējama standarta krāsas izmantošana, vai ar “koka” dekoru, un pārklājumu no vienas vai no abām pusēm.

Tikai labākā furnitūrā!

Šiem logiem uzstādām divu vadošo ražotāju furnitūru “SIEGENIA TITANIUM” un “ROTO NT“.


corona_si_82

Logu sistēmai Corona SI 82 ir trīs līmeņu blīvējums.   6 – kameru PVC profils ar iebūves dziļumu 82mm, kas ļauj uzstādīt stikla paketi ar platumu 48mm (Ug=0.5 W/m2k). Uzstādot enerģiju taupošos logus kas ražoti no profila SI 82, Jūs ievērojami samazināsiet izmaksas par apkuri. Atkarībā no profilu kombinācijas un stiklojuma iespējamais siltuma vadīšanas koeficients Uw = 0.9 W/ m2K


Kādas priekšrocības ir jaunajai profila sistēmai Corona SI 82:

Enerģija – efektīva ekonomija apkures tēriņos un CO2 izmešu samazināšana, izmantojot enerģiju taupošos logus SI 82, ļauj atbilst gan ekonomiskām, gan ekoloģiskām prasībām. Sešas noslēgtas kameras rāmja profilā nodrošina efektīvu siltuma izolāciju, kuru agrāk varēja nodrošināt tikai ar dārgiem papildus līdzekļiem. Apmainot vecos logus pret enerģiju taupošajiem SI 82 logiem, Jūs samazināsiet enerģijas patēriņu par 19 %. Parastai mājai ekonomija uz vienu ģimeni sastāda līdz 660 l mazuta gadā. CO2 izmešu daudzums samazinās par 1050 m3 gadā.

Drošība – bez mūsdienīga, eleganta dizaina, enerģiju taupošie logi SI 82 nodrošina drošību un efektīvu Jūsu mājas aizsardzību : mūsdienīgas tehnoloģijas sarežģīs dzīvi iespējamiem kramplaužiem un padarīs Jūsu mājas drošākas. Bez augstas materiāla izturības, enerģiju taupošie logi SI 82 vēl aizsargā no nelabvēlīgiem viesiem: šim mērķim kalpo tērauda pastiprinātājs rāmja perimetrā, palielinātais montāžas dziļums, slēptā furnitūra, piestiprināta dzelzs profilā drošiem skrūvveida savienojumiem.

Komforts – Bez pārdomātas profila konstrukcijas, enerģiju taupošie logi SI 82, pateicoties trīs neatkarīgu blīvējuma līmeņu esamībai, efektīvi aizsargā no trokšņiem un laikapstākļu ietekmes. Enerģiju taupošo logu SI 82 labās siltuma izolācijas īpašības nodrošina paaugstinātu komfortu- tā kā pat pašā aukstākajā ziemā iekšējā rāmja temperatūra būtiski neatšķiras no istabas temperatūras. Tādā veidā tiek garantēta efektīva un ilgizturīga aizsardzība no caurvējiem un kondensāta rašanas.

Dizains – Enerģiju taupošie logi SI 82, pateicoties novatoriskai logu un rāmju konstrukcijai, dod iespēju savienot mūsdienīgu dizainu ar minimālu rāmja platumu un optimālu siltuma izolāciju. Pie ļoti labām siltuma izolācijas īpašībām rāmja profili ir eleganti, atšķiras ar nelielu platumu un garantē maksimālu gaismas ailas izmēru. Enerģiju taupošie logi  SI 82- var ierīkot lielās ailās- caurlaiž vairāk  gaismas. Logu platība var tikt palielināta par 30 %- pie precīzas būvniecības normu prasību ievērošanas attiecībā uz siltuma izolāciju.

Dažādu veidu lentas segumu izmantošana- RAL krāsu vai koka krāsu imitējošos toņos- palīdzēs salikt oriģinālus akcentus fasādes arhitektoniskajā risinājumā.

Mūsu darbi!