Tehniskā specifikācija

Kameras 7 kameru profilu sistēma un 6 kameru vērtne
Iebūves dziļums 80 mm
Stiklojums 3 paneļu, 2 kameru (trīskāršā stikla) pakete ar siltuma pārneses koeficientu Ug = 0,5 W / m2K
Blīvējums 2 bloķējošās blīves, 1 centrālā blīve, stūriem termiski piestiprinātas blīves
Siltuma izolācija Uw = 0.76 W/m2K*
Furnitūra Roto NT veidgabali ar RotoSil Nano pārklājumu
Armatūra Logi pastiprināti ar 2 mm biezu tēraudu
Pretuzlaušanas aizsardzība Līdz RC2 klasei
Rokturis Roto Line Secustic
Papildu aksesuāri Siltā starplika
Garantija 5 gadi

*Attiecas uz logu, kura izmērs ir 1230 mm / 1480 mm

Laminējumi

bluSYNEGO logi ir pieejami vairākās krāsās. Pateicoties to lieliskajām īpašībām un nevainojamai apstrādei, tie sniegs jūsu mājas dizainam unikālu raksturu un būs piemēroti jebkuram interjera dizainam neatkarīgi no tā, cik izsmalcināts tas ir.

DROŠĪBA UN UZTICAMĪBA

Logi Rehau SYNEGO, kas izgatavoti no visaugstākās klases PVC materiāliem, nodrošinās vislabāko aizsardzību un drošību. Pateicoties papildu tērauda pastiprinājumam tie nodrošinās jaunu drošības līmeni. Pēc klienta pieprasījuma ir iespējams uzstādīt REHAU Smart Guard drošo pretuzlaušanas sistēmu.

Pasīvie Rehau SYNEGO logi tiek ražoti saskaņā ar augstākajiem enerģijas taupīšanas un oriģinālās IRMC Production® tehnoloģijas standartiem. Logi ir izgatavoti no videi draudzīgām izejvielām, ir pārstrādājami un atbilst visaugstākajiem vides un ekoloģijas standartiem.

SILTUMS UN ESTĒTIKA

Premium klases Rehau SYNEGO logi piedāvā visaugstāko siltumizolācijas un pretuzlaušanas līmeni. Logu blīves, kas pastiprinātas ar tēraudu, aizsargā pret siltuma zudumiem. Esot siltāki par daudziem standarta logiem, tiem ir labākās siltuma izolācijas specifikācijas savā klasē: Uw = 0.76 W/m2K. Turklāt dziļi iestrādātie stikla bloki uzlabo Rehau SYNEGO logu siltumizolāciju, bet ārējās kameras efektīvi uzlabo ventilāciju un logu dzesēšanu.

Īpaši gludā profila ārējā virsma panākta, izmantojot HDF tehnoloģijas, tādējādi piešķirot pasīvajiem Rehau SYNEGO logiem unikālu un vizuāli pievilcīgu dizainu. Logi ir lieliski piemēroti gan jaunām ēkām, gan vecu ēku renovācijai.