system-s-9000JAUNUMS!

Gealan S9000 ir ar būvdziļumu 83mm un tai ir trīs blīvēšanās mezgli. Šis profils, ar papildus blīvējošo mezglu nodrošina izcilas siltumizolācijas spējas:  siltumizolācijas koeficients, kas vienāds ar Uf = 0.92W / m2K.  

Augstākās Siltumizolācijas īpašības tiek nodrošināta ar padziļināto sešu kameru sistēmu loga rāmī un vērtnēs, trīskāršo blīvēšanās sistēmu, kā arī ar palielināto stikla paketes biezumu kas sastāda 48mm!!! Tādā veidā, visi logi kas ražoti KombiSystem atbilst visaugstākajām prasībām.


Inteliģents dizains, kas izmantots GEALAN S9000 ļauj radīt elegantus un modernus logus. Plānie rāmji un vērtnes ļauj izveidot ļoti moderna un liela izmēra stiklojumu.  Izmantojot attiecīgos montāžas elementus ir iespējams uzlabot konstrukciju siltumizolācijas  īpašības un nodrošināt efektīvu skaņas izolāciju. 

 

Visa S 9000 sistēma  ir saderīga ar S 8000 IQ plus sistēmām.

 

s9000winkel

 1. Iespējams uzstādīt   3-kāršo  stikla paketi ar paketes biezumu 48mm un siltumizolācijas koeficientu   Ug = 0.5W/m2K.

2. Izturīgs un stabils profils.

3. Profilu sistēma ar blīvēšanos trīs plaknēs.

4. Zema profila dizains ar slīpumu 15 °.

5. Izcila siltuma un skaņas izolācija, pateicoties
sešu kameru konstrukcijai un palielinātajam rāmja un vērtnes platumam.

 

      Priekšrocības:


Rūpīgi izstrādātās strukturālās uzbūves dēļ bija iespējams iegūt lielisku siltumizolācijas koeficientu,                                
kas vienāds ar Uf = 0.92W / m2K
sešu kameru konstrukcija rāmī un vērtnēs nodrošina labu siltuma un skaņas izolāciju
Tērauds garantē nepieciešamo stabilitāti logiem. Pateicoties tam ka izmantojam vienādu tēraudu gan rāmi, gan vērtnēs,   S 9000  ir ļoti pārliecinoša sistēma. Tērauda strukturālā sadaļa sniedz papildu septīto kameru iekšpusē loga rāmī, kas nodrošina optimālu līdzsvaru starp izturību un siltumizolāciju
 sistēma nodrošina blīvējošos mezglus kopā 3 (trīs) virsmām, uzlabo siltumizolāciju un ievērojami paaugstina skaņas izolāciju.

Mūsu darbi: