Lai mūsu klientiem būtu vienkāršāk saprast un izdarīt savām vajadzībām atbilstošu izvēli, mēs savus PVC logus iedalām trīs kategorijās:

PVC logi “Ekonom”,

PVC logi “Standart” 

PVC logi “Premium”

Stikla paketes:

Ļoti liela nozīme PVC logam ir pareiza un kvalitatīva stikla pakete. Atkarībā no nepieciešamajām prasībām un klientu vēlmēm, visi mūsu piedāvātie PVC logi ir iespējami ar stikla paketēm, kas nodrošina maksimālu siltumu, skaņas izolāciju, pret saules efektu un drošību attiecīgajās situācijās.

Furnitūra:

Ne mazāk svarīgs plastmasas loga elements ir pareizi izvēlēta furnitūra un loga rokturi. Mēs saviem plastmasasa logiem uzstādām divu vadošo ražotāju furnitūru “ROTO” un “SIEGENIA”. Visu trīs kategoriju pakešu logus var aprīkot ar furnitūru kas nodrošina visus iespējamos atvēršanās veidus un iespējas. Uzstādām pret uzlaušanas furnitūru atbilstoši drošības klasēm no WK1 līdz WK3, kā arī logu rokturus bērnu drošībai un piedāvājam citus aksesuārus.

Palodzes:

Jaunie Pakešu logi nav iedomājami bez jaunām palodzēm. Pie mums var iegādāties palodzes visām gaumēm un iespējām. Iekšējās palodzes iespējams uzstādīt gan laminētas kokskaidu, gan masīvkoka, gan PVC logi vairāk kā 30 dažādos krāsu toņos. Ārējās palodzes – no cinkotā tērauda (pieejami ir trīs pārklājumu veidi: PURAL, PVC un PE). Kā arī pie mums jūs varat iegādāties cinkota tērauda ārējās palodzes bez pārklājumiem (Zn).

Logu montāža:

Lai pakešu logi kalpotu ilgi un droši, primārais un galvenais ir tos pareizi nomērīt un veikt pareizu to uzstādīšanu. Šos darbus Jūs 100% varat uzticēt mūsu montāžās meistariem, kas sākotnēji aizbrauks pie Jums uz objektu, veiks visus nepieciešamos mērījumus, sniegs padomu un palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu, kā arī pēc tam veiks profesionālu Jūsu jauno pakešu logu uzstādīšanu.

Līzinga iespējas:

Lai Jūs varētu realizēt savas ieceres jau šodien, saistībā ar mūsu sadarbības partneri “InCREDIT GROUP” piedāvājam iegādāties mūsu produkciju līzingā!

Lai uzzinātu, kā ātrāk tikt pie jauniem plastmasas logiem, lūdzu kontaktējieties ar mūsu menedžeriem.

Zvaniet mums tel.: +371 20021196

Zvaniet mums tel.: +371 29166888

Rakstiet mums: info@logunams.lv