Lai mūsu klientiem būtu vienkāršāk saprast un izdarīt savām vajadzībām atbilstošu izvēli, mēs savus PVC logus iedalām trīs kategorijās:

PVC logi “Ekonom”,

PVC logi “Standart” 

PVC logi “Premium”

Izvēloties PVC logus, katram pircējam svarīga ir logu cena. Logu profilu sistēmu ražotāji izprot patērētāju vēlmes un piedāvā logus visām cenu kategorijām. PVC logu cenas ir pieejamas gan dzīvokļa īpašniekam, gan privātmājas saimniekam, kā arī tirdzniecības ēkas pārvaldītājam. Lai mūsu klientiem būtu vienkāršāk saprast un izdarīt savām vajadzībām atbilstošu izvēli, mēs savus PVC logus iedalām trīs kategorijās:

PVC logi “Ekonom” – šie logi labi iederas dzīvokļos un kāpņu telpās, arī vasarnīcās. Šīs kategorijas logi veic labu, taču ne maksimālu skaņas un siltuma izolāciju. Logu profila sistēma  WITAL 7000 ir ražota Polijā, logu forma ir noapaļota. Logi aprīkoti ar vācu ražotāja “ROTO” furnitūru. Profilu sistēmā uzstāda standarta stikla paketes, taču ir iespējams izmantot arī paaugstinātas siltumnoturības trīskāršās stikla paketes. Vadošie starptautiskie institūti ir atzinuši WITAL produktus ar attiecīgu sertifikātu.

PVC logi “Standart”  – populārāka PVC logu kategorija, kuru uzstāda dzīvokļos, privātmājās un veikalos, tie nodrošina labu skaņas un siltuma izolāciju. Šajā kategorijā pieejamas trīs logu profilu sistēmas:

  • Gealan S 8000 IQ – vācu ražotā logu profila sistēmai ir 6 kameras (74 mm būvdziļums) un tās iztur visus mūsdienu standartus. Plastmasa logu sistēmai ir ļoti labas siltumizolācijas īpašības dēļ papildus pievienotām divām siltumizolācijas kamerām. Logu profila sistēmā var izmantot divu veidu stikla paketes – gan standarta, gan paaugstinātas siltumnoturības trīskāršo stikla paketi. Logu profils ļauj to izmantot faktiski jebkurās logu vai durvju konstrukcijās. Šī logu profila sistēma ir aprīkota ar “Siegenia-Aubi” furnitūru. Profilu ir viegli apkopt, tas pieejams plašā krāsu paletē.
  • Gealan S 8000 IQ plus – šī plastmasas logu profila sistēma ir Gealan S 8000 IQ uzlabotā versija. 6 kameru sistēmai ir īpašs platums – 83 mm, kas īpaši palielina siltumizolāciju un samazina apkures radītās izmaksas. Gluži kā klasiskā sistēma, arī šī izmanto “Siegenia-Aubi” furnitūru.
  • ELITE – logu profila sistēmas ražotājs Plastimet ir vadošs uzņēmums PVC logu un durvju ražošanā un garantē profila kvalitāti. Elite ir relatīvi nesen iznācis logu profils, pieejams kopš 2012.gada. Šis profils veidots īpaši austrumeiropas būvēm. Pakešu logu profils aprīkots ar “ROTO” furnitūru. Plastikāta logu profila sistēmai ir 6 kameras, stikla paketes platums līdz 44 mm

PVC logi “Premium” – paredzēti ekskluzīvām ēkām, kuras pieprasa augsta līmeņa skaņas un siltuma izolāciju. Šajā kategorijā pieejamas divu veidu logu profilu sistēmas:

  • Schuco Corona CT 70 ir 5 kameru profils ar 70 mm būvdziļumu, īpaši labas siltumizolācijas īpašības. Plastmasas logus uzstāda ar standarta vai trīskāršo stikla paketi. Pieejami vairāk nekā 20 dažādi dizaini. Logu profila sistēma aprīkota ar “Siegenia Titanium” un “Roto” furnitūru. Šie logi nodrošina jebkuru ēku ar drošību, komfortu un dizainu. Tie lieliski taupa enerģiju, rāmji ir eleganti, kā arī īpaši laiž cauri gaismu.
  • Gealan S 9000 ir pavisam nesen pieejams logu profils ar būvdziļumu 83 mm, kā arī ar trīs blīvēšanas mezgliem. Īpaši inteliģents dizains apvieno eleganci un mūsdienīgumu. Šī sistēma zīmīga ar to, ka to iespējams uzstādīt ar 48 mm biezu stikla paketi.Inovācijas profila uzbūvē nodrošina ideālu skaņas un siltuma izolāciju.

 

Stikla paketes:

Ļoti liela nozīme PVC logam ir pareiza un kvalitatīva stikla pakete. Atkarībā no nepieciešamajām prasībām un klientu vēlmēm, visi mūsu piedāvātie PVC logi ir iespējami ar stikla paketēm, kas nodrošina maksimālu siltumu, skaņas izolāciju, pret saules efektu un drošību attiecīgajās situācijās.

 

Furnitūra:

Ne mazāk svarīgs plastmasas loga elements ir pareizi izvēlēta furnitūra un loga rokturi. Mēs saviem plastmasas logiem uzstādām divu vadošo ražotāju furnitūru “ROTO” un “SIEGENIA”. Visu trīs kategoriju pakešu logus var aprīkot ar furnitūru, kas nodrošina visus iespējamos atvēršanās veidus un iespējas. Uzstādām pret uzlaušanas furnitūru atbilstoši drošības klasēm no WK1 līdz WK3, kā arī logu rokturus bērnu drošībai un piedāvājam citus aksesuārus.

 

Palodzes:

Jaunie pakešu logi nav iedomājami bez jaunām palodzēm. Pie mums var iegādāties palodzes visām gaumēm un iespējām. Iekšējās palodzes iespējams uzstādīt gan laminētas kokskaidu, gan masīvkoka, gan PVC logi vairāk kā 30 dažādos krāsu toņos. Ārējās palodzes – no cinkotā tērauda (pieejami ir trīs pārklājumu veidi: PURAL, PVC un PE). Kā arī pie mums jūs varat iegādāties cinkota tērauda ārējās palodzes bez pārklājumiem (Zn).

 

Logu montāža:

Lai pakešu logi kalpotu ilgi un droši, primārais un galvenais ir tos pareizi nomērīt un veikt pareizu to uzstādīšanu. Šos darbus Jūs 100% varat uzticēt mūsu montāžās meistariem, kas sākotnēji aizbrauks pie Jums uz objektu, veiks visus nepieciešamos mērījumus, sniegs padomu un palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu, kā arī pēc tam veiks profesionālu Jūsu jauno pakešu logu uzstādīšanu.

 

Līzinga iespējas:

Lai Jūs varētu realizēt savas ieceres jau šodien, saistībā ar mūsu sadarbības partneri “InCREDIT GROUP” piedāvājam iegādāties mūsu produkciju līzingā!

Lai uzzinātu, kā ātrāk tikt pie jauniem plastmasas logiem, lūdzu kontaktējieties ar mūsu menedžeriem.

 

Zvaniet mums tel.: +371 20021196

Zvaniet mums tel.: +371 29166888

Rakstiet mums: info@logunams.lv