Augstas kvalitātes  ražotāja Crystallit palodzēm  piemīt ļoti elegants izskats. Šīs palodzes iedalās trīs kategorijās: Glancētas, Matētas un Krāsainas. Palodžu  virsmas pārklājumu izgatavo Vācijas grīdas laminātu ražotājs DTS, kas nodrošina augstu mehānisko izturību pret palodžu virsmu saskrāpēšanu un ilgmūžību. Augstas UV staru iedarbības pretestība nodrošina palodžu krāsu un faktūras ilgstošu saglabāšanos. Glancēto palodžu virsmas ir pilnīgi gludas, kas ļoti būtiski atvieglo to kopšanu.

Palodžu konstrukcijas profils ar īpaši izturīgu struktūru – biezām sienām un stiprības ribām, nodrošina augstu izturību pret fiziskas iedarbības slodzēm, salīdzinot ar līdzīgiem produktiem, kas šobrīd pieejami Latvijas tirgū.

Absolūtā mitruma un tvaika pretestība garantē palodzes maksimālu kalpošanas laiku bez saplakšanas un pietūkuma no mitruma iedarbības, kas raksturīgs kokskaidu palodzēm.

Palodžu ražošanā tiek izmantota BioConcept tehnoloģija – produkcijā netiek izmantoti smagie metāli, kas var nelabvēlīgi ietekmēt apkārtējo vidi.

Zemāk norādīti daži palodžu krāsu paraugi!

Visus iespējamos palodžu krāsu paraugus ir iespējams apskatīt pie mums birojā!


 

Glancēto palodžu krāsu palete: Riekstkoks glancēts, Zeltozols glancēts, Dzintarozols glancēts, Venge glancēts, Sapeli glancēts, Sarkankoks glancēts, Balināts Ozols glancēts, Ozols glancēts, Marbel Marmors glancēts, Bristol Marmors glancēts, Palermo Marmors glancēts, Balts glancēts.


 

Matēto palodžu krāsu palete: Golden Oak Matt; Wenge Matt; Nut Matt; Natural Oak Matt; Mahagony Matt; Bristol Matt; Marbel Matt; Palermo Matt; White Matt.


 

Krāsaino palodžu krāsu palete: Oranža Glanc., Corrida gl, Saule gl., Puzzle gl., Wilya gl., Green gl


 

Palodžu izmēri sākot no 100-600mm platumā un līgz 6.0m garumā. Papildus pieejami attiecīgas krāsas palodžu uzgaļi 700mm uz abiem galiem, kā arī palodžu savienotāji 95/135 vai 150/180 grādu leņķī.

Par cenām un palodžu pieejamību lūdzu sazinieties ar mūsu menedžeriem!