Piedāvājam ārējās palodzes no cinkotā tērauda, (ir trīs pārklājumu veidi: PURAL, PVC un PE).Kā arī pie mums jūs varat iegādāties cinkota tērauda ārējās palodzes bez  pārklājumiem (Zn).

Untitled-1.fw

PVC, Pural un PE pārklājumi nodrošina palodzēm ilgāku mūžu.  Palodžu krāsu toņus plašā klāstā var izvēlēties pēc RR krāsu kataloga.

PURAL
PURAL – pārklājums, kas veidots uz poliuretāna bāzes. Puralu raksturo augsta izturība pret UV starojumu  un ļoti laba  mehāniskā izturība.  Šāda veida pārklājumam ir zīdaini matēta virsma 50 mikronu biezumā, kam ir augsta izturība pret koroziju, izbalēšanu un mehāniskiem bojājumiem.

Plastizols (PVC)
Plastizols (PVC) – pārklājums, kurām ir laba izturība pret koroziju. Tas ir dekoratīvs polimērs. Plastizols ir  viens no materiāliem, kuram ir  vislabākā izturība pret mehāniskiem bojājumiem, bet tāda veida pārklājumiem  ir  zemāka  izturība pret temperatūras izmaiņām un UV stariem.

Poliesters (PE)
Poliestrs  (PE) – cenu ziņā ir viegli pieejams pārklājums, kuru  izmanto  virsmām, kas neprasa īpašu kopšanu. Poliesteru var raksturot, kā materiālu, kuru neietekmē temperatūras izmaiņas un korozija, bet šī pārklājuma veidam ir zema izturība pret mehāniskiem bojājumiem.

Maks. platums1.25 m
Maks. garums3.10 m (viens vesels gabals)

Palodžu pārklājumiem piemīt sekojošas īpašības:
•    piemērotas dažādiem laika apstākļiem,Untitled-2.fw
•    izturīgas pret koroziju
•    izturīgas pret UV stariem
•    izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem,
•    viegli un ātri tīrāmas
•    zemas cenas. 

Lai uzzinātu palodžu cenas, lūdzu kontaktējieties ar mūsu menedžeriem zvanot uz norādīto tālruni, vai  sūtot  e-pastu.