Ārējās palodzes

Piedāvājam ārējās palodzes no cinkotā tērauda,Untitled-1.fw (ir trīs pārklājumu veidi: PURAL, PVC un PE).Kā arī pie mums jūs varat iegādāties cinkota tērauda ārējās palodzes bez pārklājumiem (Zn).

Dizaina palodzes

Augstas kvalitātes ražotāja Crystallit palodzēm piemīt ļoti elegants izskats. Šīs palodzes iedalās trīs kategorijās: Glancētas, Matētas un Krāsainas.

Iekšējās PVC palodzes

Iekšējās PVC palodzes ir izgatavotas no kvalitatīviem un ekoloģiski tīriem plastmasas materiāliem. Plastikāta palodzēm piemīt lieliskas siltumizolācijas un mitrumizturības īpašības.

Kokskaidu palodzes

Kvalitatīvas palodzes, kuru pamatā ir mitrumizturīga kokskaidu plāksne ar biezu laminētu pārklājumu, kas ir noturīgs pret mitrumu, mehāniskās iedarbības un citiem faktoriem.

Logunams.lv  klāstā ir palodzes dažādiem interjeriem un logu ārējām daļām. Tām ir atšķirīga funkcija, materiāls un cenu kategorija. Pieejamais klāsts noder gan standarta ēkām, gan ekskluzīviem namiem.

Ārējās palodzes

Piedāvājumā ir cinkota tērauda palodzes ar vai bez pārklājumiem. Pieejami 3 dažādu veidu pārklājumi: pural, plastizols (PVC) vai poliesters (PE).

  • Pural veidots uz poliuretāna bāzes un tam ir augsta izturība pret UV starojumu , kā arī mehānisku ietekmi. Pārklājuma biezums ir 50 mikroni
  • Plastizolam raksturīga izturība pret koroziju, kā arī mehāniskiem bojājumiem, bet tam ir zemāka līmeņa izturība pret temperatūru maiņu un UV stariem
  • Poliesters ir ekonomisks pārklājums, kurš nav prasīgs kopšanas ziņā. To vāji ietekme temperatūras izmaiņas un korozija, bet tas ir vājāks pret mehāniskiem bojājumiem

Dizaina palodzes

Crystallit palodzes pieejamas trīs variantos: glancētas, matētas un krāsainas. Tās ir elegantas un ar īpaši augstu noturību pret mehāniskiem bojājumiem. Palodzes ir pilnīgi gludas un viegli kopjamas, tās atvaira UV starus, kā arī lieliski saglabā krāsu un faktūru.Palodzes ir veidotas no īpaši izturīgas struktūras – tām ir biezas sienas un stipras ribas, tādēļ tās nepakļaujas mehāniskai slodzei. Tāpat, palodzes ir pilnīgi tvaika un mitruma noturīgas. Ražošanā netiek iesaistīti smagie metāli, tādēļ produkcija ir videi draudzīga. Palodzes ir pieejamas vairākos krāsojumos un faktūrās.

Iekšējās PVC palodzes

PVC palodzes ir izturīgas pret mitrumu, kā arī lieliski izolē siltumu. Tās izgatavotas no ekoloģiski tīriem materiāliem, kuri nedeg. Palodzes ir pārklātas ar plēvi, lai netiktu bojātas montāžas laikā. Tās pieejamas vairākos krāsu toņus, neļaujas gaismas, mehāniskām ietekmēm. Tās labi iederas telpās ar paaugstinātu mitrumu.

Kokskaidu palodzes

Kā jau nosaukums to norāda, palodzes ir ražotas no mitrumizturīgām kokskaidu plāksnēm ar biezu, laminētu pārklājumu. Šīs palodzes ir izturīgas pret ārējām ietekmēm, nemaina izmērus un neuzbriest. Palodzes ir populāras, jo izskatās eleganti, kā arī ir viegli kopjamas. Palodzes ir ļoti pieejamā cenu kategorijā. Palodzes iespējams individuāli pasūtīt pēc vajadzīgajiem parametriem, tās pieejamas 7 dažādos toņos.