Moskītu  tīkls – tas ir efektīvs un ekonomisks veids cīņā ar lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem, tas aizsargā  no pūkām, putekļiem, kā arī tas var lieliski atturēt Jūsu mājdzīvniekus no kritiena pa logu. Šis senais loga aksesuārs mūsdienās pilda daudzas funkcijas un palīdz rūpēties par mājinieku drošību un veselību. Atšķirībā no vienkāršotajiem tīkliem, kurus iespējams iegādāties būvniecības veikalos, mūsu moskītu sieti ir stabili un droši, tie labi piekļaujas loga rāmim, tīkls veidots no stikla šķiedras, kas labi iztur spiedienu gan no iekštelpām, gan ārpuses. Insektu tīkls jau sen ir kas vairāk par kukaiņu atvairītāju. Tas darbojas arī kā alergēnu aizturētājs.

Pavasarī un vasarā, kad daba plaukst, gaisā nereti lido ar aci saskatāmas pūkas un putekšņi, kurus lieliski aiztur insektu tīkls. Alerģiskiem cilvēkiem šāds tīkls atvieglo ikdienu un ļauj biežāk atvērt logu. Kukaiņu siets savas izturības dēl ir arī lielisks iežogojums mājdzīvniekiem, kuri labprāt pavada laiku uz palodzēm. Šis siets darbojas kā šķērslis kaķiem, suņiem, putniem un visiem citiem mājdzīvniekiem, kuri riskē ar savu veselību un dzīvību, cenšoties izlekt pa logu.

Moskītu sieti tiek izgatavoti no kvalitatīva alumīnija profila un stikla šķiedras sieta, tādēļ tas ir noturīgs pret koroziju un laikapstākļu ietekmes. Siets kalpos ilgi, to var droši tīrīt un mazgāt. Lai arī izgatavots no izturīga materiāla, moskītu siets lieliski laiž cauri gaismu, tādēļ nav jāuztraucas par telpu satumšanu uzstādītā tīkla dēļ.

Tīkls pieejams divos krāsu variantos – balts un brūns. Moskīta sietu ir ļoti viegli uzstādīt,  to ieliek atvērtā logā un piefiksē ar āķīšiem. Tīkls netraucē loga aizvēršanai, tas ir viegli noņemams un uzliekams loga rāmī. Ja mājoklī uzstādīti viena izmēra logi, tad moskītu tīklu iespējams pārvietot uz nepieciešamo logu un uzstādīt pēc vajadzības.

Lai pasūtītu moskītu tīklu, Jums vispirms jānoskaidro, kādi ir Jūsu logu rāmja izmēri. Jums jāzina loga ārējā rāmja platums, augstums un biezums.

Lai uzzinātu moskītu sietu cenas, lūdzu kontaktējieties ar mūsu menedžeriem zvanot uz norādīto tālruni, vai  sūtot  e-pastu.