MB-77HSLift & Slide” durvis ir ideāls risinājums, lai atdalītu interjera brīvās telpas vai ziemas dārzu uz balkona, terasi vai dārza teritoriju. Nodrošinot gludu un klusu durvju bīdīšanās darbību, šī sistēma var dot iespēju brīnišķīgu dienu izbaudīt no dzīvojamās istabas. Turklāt, tās dizaina un darbības dēļ, MB-77HS ir lieliskas īpašības telpas platības taupīšanai, jo netiek aizņemtas lieka vieta ārpus iekšējā vai ārējā rāmja robežām. Nodrošinot lielisku mitruma hermētiskumu kopā ar uzlabotu termisko rādītāju, MB-77HS atbilst visām prasībām, kas saistītas ar šo ražojuma veidu. Pieejams divos dažādos variantos attiecībā uz termisko rādītāju līmeni, MB-77HS tiek tālāk klasificēts kā “ST” un “HI”, standarta vai ļoti labi izolēts. Sistēmas profilu dizains un izkārtojums ļauj izveidot vērtnes ar lieliem izmēriem, tām pielāgojot divkāršas vai pat trīskāršas stikla paketes, kas kopā ar visām detaļām un inovatīvu tehnisko risinājumu ļauj sasniegt augstas siltuma un skaņas izolācijas īpašības. Sakarā ar sistēmas labajām īpašībām un augstajām izturības spējām, kas pierādīts ar stingrības testēšanu, MB-77HS ir ideāli piemērota, lai nodrošinātu ērtu, drošu un izmaksu efektīvu sistēmu gala lietotājam ar zemām uzturēšanas izmaksām.

MB-77HS_tehniska-konstrukcija


Funkcionalitāte, estētiskā vērtība, izturība:

  • Izturīgi un tievi profili ļauj konstrukcijai pielietot vērtnes svarā līdz 400 kg, augstumā – līdz 3,2 m un platumā – līdz 3,3 m
  • plašas stiklojuma izvēles iespējas, ļaujot piemērot dubulto vai trīskāršo stiklojumu apvienojumā ar siltuma barjerām, kā arī papildu ieliktņus, kas ļauj sasniegt augstus siltuma un skaņas izolācijas rādītājus.
  • Lai piedotu papildus estētisko izskatu, stiklojuma līstes pieejamas trīs dažādos veidos: standarta (taisnstūra), prestige (noapaļotas) un style (formēts)
  • slēgtās formas stiklojums un anti-mūķīzeris detaļām nodrošina uzlabotas drošības īpašības, nemainot nekādus būtiskus konstruktīvos elementus
  • unikālais starplikas dizains kopā ar kvalitatīvām pārējām detaļām, nodrošina augstāko sniegumu hermetizācijas ziņā
  • profili pielāgoti, lai varētu izmantot manuālu vai automātisku vadību, kas pieejama tirgū
  • iespēja vadīt durvis ar automātisko “HS-Master” mehānisma kontroli ar spiedpogu vai tālvadības pulti
  • lielu un smagu durvju droša lietošana pateicoties “HS Speed Limiter” mehānismam, kas pieejams sistēmā
  • plaša krāsu izvēle, lai apmierinātu jebkuras individuālās prasības

Tehniskie parametri:

Gaisa caurlaidība: klase 4, EN 12207
Ūdensnecaurlaidība: klase 9A, EN 12208
Siltuma izolācija: Uf no 1,4 W / (m2K)
Vēja slodzes izturība: līdz klasei C4, EN 12210


pieejamie-durvju-konstrukcijas-veidi


Mūsu darbi: