Iekšdurvju un starpsienu profilu sistēma MB-45
Profila biezums rāmim un vērtnei ir 45mm. Šī sistēma ļauj piemērot stiklu ar biezumu no 4 mm līdz 26 mm. MB-45 ir moderna alumīnija sistēma paredzēta projektēšanai eksterjera un interjera korpusiem, kas neprasa siltumizolāciju
Ugunsdrošo durvju profilu sistēma MB-78
MB-78EL ugunsdroša alumīniju profilu sistēma plaši tiek pielietota sabiedriskās ēkās, slimnīcās, skolās, bērnudārzos- kur ir paaugstinātas ugunsdrošības prasības.
Logu un ārdurvju profilu sistēma MB-60, MB-70
MB-60 un MB-70 ir moderna alumīnija sistēma, kas paredzēta realizācijai eksterjerā, kur nepieciešama laba siltuma un skaņas izolācija.

Skatīt vairāk

Ārdurvju profila sistēma MB-86
Jaunā MB-86 durvju un logu sērija ir izstrādāta lai sniegtu izcilas siltumizolācijas īpašības. Tiek piedāvāti trīs MB-86 veidi – ST, SI un AERO kas ir pirmā alumīnija sistēma kurā tiek izmantots silīcija aerogēls.

Skatīt vairāk

Bīdāmo ārdurvju profilu sistēma MB-77HS
“Lift & Slide” durvis ir ideāls risinājums, lai atdalītu interjera brīvās telpas vai ziemas dārzu uz balkona, terasi vai dārza teritoriju. Nodrošinot gludu un klusu durvju bīdīšanās darbību, šī sistēma var dot iespēju brīnišķīgu dienu izbaudīt no dzīvojamās istabas.

Skatīt vairāk

Visas ALUPROF konstrukcijas ir iespējams krāsot visos toņos pēc RAL krāsu kataloga skalas. Iespējams izvēlēties arī laminētu konstrukciju ar koka struktūru.

Trīs pamatkrāsu toņi.

12

Atkarībā no ēkas tipa, īpašuma veida un klienta vajadzībām,  Logunams.lv piedāvā dažādu kategoriju alumīnija logu un alumīnija durvju sistēmas. Šo produktu izmaksas ietekmē individuālas vēlmes, tādēļ alumīnija logu un alumīnija durvju cenas iespējams noskaidrot, sazinoties ar Logunams.lv pārstāvjiem.

Iekšdurvju un starpsienu profilu sistēma MB-45

Šī sistēma piemērota starpsienām un logiem iekštelpās un ārā. Sistēmas specifika nenodrošina īpašu siltumizolāciju, tādēļ piemērota telpām, kur tā nav būtiska – vestibilos, skatlogos, vitrīnās. Profilu sistēma MB-45 pieļauj arī profilu saliekšanu arkveida konstrukcijām. Īpašas starplikas nodrošina hermētismu, jo izgatavotas no sintētiskā kaučuka. Šī profilu sistēma ļoti labi darbojas kopā ar MB-60 durvju sistēmām.

Ugunsdrošo durvju profilu sistēma MB-78

Ugunsdrošā alumīnija profilu sistēma nereti tiek izmantota sabiedriskās ēkās, piemēram, skolās, ēdnīcās, universitātēs, slimnīcās vai sporta hallēs. Pateicoties profilu sistēmas atbilstībai ugunsdrošības prasībām, tā ir ļoti iecienīta izvēle profesionāļu vidū. Sistēmas iespējamais stiklojuma biezums ir no 6 līdz 49 mm, rāmja un vērtnes biezums 78 mm, “Roto” furnitūra. Pieejami divi standarta krāsu toņi – RAL8019 un RAL9016

Logu un ārdurvju profilu sistēma MB-60 un MB-70

Abas profilu sistēmas ir veidotas izmantošanai eksterjerā, kurš pieprasa augsta līmeņa siltuma un skaņas izolāciju. Konstrukciju profilā ietilpst trīs kameras. Rāmja profila biezums ir 60 mm, bet vērtnes biezums 70 mm, tas veido ilūziju, ka abi atrodas vienā līmenī. Šo profilu forma īpaša ar to, ka pieļauj šauru un izturīgu konstrukciju.  Profili, rāmji un vērtnes ir lokāmas arku formām. Īpašie siltuma pārtraukumi, kuriem ir “omega” forma, palielina profila stingrību un veicina drenāžu. Tie arī rūpējas par siltumizolāciju visos laika apstākļos. Slieksnis ražots no HPVC un EPDM blīvēm, tās izolē ūdeni un gaisu, kā arī nodrošina siltumizolāciju.

Ārdurvju profila sistēma MB-86

Eksterjera profilu sistēma pieejama trīs versijās: ST, SI un AERO. AERO ir jaunums alumīnija sistēmu tirgū, jo tajā tiek izmantots silīcija aerogēls. Šis materiāls ļauj rāmjus ražot vieglākus un plānākus, bet loga izmēri aug lielāki. Profilu sistēma ļauj izmantot konstrukcijās visus iespējamos stikla pakešu tipus, arī divkameru, paaugstinātas drošības un skaņu izolējošās stikla paketes. Profils ir ļoti populārs tā vizuālo īpašību dēļ, kā arī stabilitātes dēļ- šī kombinācija to ļauj izmantot daudzveidīgi. Ir pieejamas arī stikla līstes ar papildus blīvēšanu – gan Standart, gan Prestige klases. Profilu sistēma MB-86 pieļauj arī dažādu perimetriālo furnitūru, piemēram, slēptās eņģes.

Bīdāmo ārdurvju profilu sistēma MB-77HS

Durvis “Lift&Slide” ļauj izbaudīt laika apstākļus un lielisku skatu, nepametot dzīvojamo istabu. Šī bīdāmo ārdurvju sistēma ir ideāla, lai atdalītu telpu no dārza vai terases. Durvis ražotas tā, ka ideāli nodrošina mitruma hermētiku. Sistēma pielāgota dažādu stikla pakešu pielietojumam – divkāršu vai trīskāršu stikla pakešu veidam, tādēļ spēj nodrošināt īpaši augstu siltuma un skaņas izolāciju. Sistēma ir ērta, droša un efektīva arī izmaksu ziņā, jo tai ir patiesi zemas uzturēšanas izmaksas.