Iekšdurvju un starpsienu profilu sistēma MB-45
Profila biezums rāmim un vērtnei ir 45mm. Šī sistēma ļauj piemērot stiklu ar biezumu no 4 mm līdz 26 mm. MB-45 ir moderna alumīnija sistēma paredzēta projektēšanai eksterjera un interjera korpusiem, kas neprasa siltumizolāciju
Ugunsdrošo durvju profilu sistēma MB-78
MB-78EL ugunsdroša alumīniju profilu sistēma plaši tiek pielietota sabiedriskās ēkās, slimnīcās, skolās, bērnudārzos- kur ir paaugstinātas ugunsdrošības prasības.
Logu un ārdurvju profilu sistēma MB-60, MB-70
MB-60 un MB-70 ir moderna alumīnija sistēma, kas paredzēta realizācijai eksterjerā, kur nepieciešama laba siltuma un skaņas izolācija.

Skatīt vairāk

Ārdurvju profila sistēma MB-86
Jaunā MB-86 durvju un logu sērija ir izstrādāta lai sniegtu izcilas siltumizolācijas īpašības. Tiek piedāvāti trīs MB-86 veidi – ST, SI un AERO kas ir pirmā alumīnija sistēma kurā tiek izmantots silīcija aerogēls.

Skatīt vairāk

Bīdāmo ārdurvju profilu sistēma MB-77HS
“Lift & Slide” durvis ir ideāls risinājums, lai atdalītu interjera brīvās telpas vai ziemas dārzu uz balkona, terasi vai dārza teritoriju. Nodrošinot gludu un klusu durvju bīdīšanās darbību, šī sistēma var dot iespēju brīnišķīgu dienu izbaudīt no dzīvojamās istabas.

Skatīt vairāk

Visas ALUPROF konstrukcijas ir iespējams krāsot visos toņos pēc RAL krāsu kataloga skalas. Iespējams izvēlēties arī laminētu konstrukciju ar koka struktūru.

Trīs pamatkrāsu toņi.

12